تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش فنی وحرفه ای خلیل آباد

زیارة فاطمة الزهراء علیها السلام

عکس و تصویر ایام فاطمیه رابه دوستان ویسگونی تسلیت میگم

زیارة فاطمة الزهراء علیها السلام :

اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا بِنْتَ رَسُولِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا بِنْتَ نَبِىِّ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا بِنْتَ حَبیبِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا بِنْتَ خَلیلِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا بِنْتَ صَفىِّ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا بِنْتَ اَمینِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا بِنْتَ خَیْرِ خَلْقِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا بِنْتَ اَفْضَلِ اَنْبِیاءِ اللهِ وَرُسُلِهِ وَمَلائِكَتِهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا بِنْتَ خَیْرِ الْبَرِّیَةِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا سِیِّدَةَ نِساءِ الْعالَمینَ مِنَ الاَْوَّلینَ وَالاْخِرینَ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا زَوْجَةَ وَلِیِّ اللهِ وَخَیْرِ الْخَلْقِ بَعْدَ رَسُولِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ یا اُمَّ الْحَسَنِ وَالْحُسَیْنِ سَیِّدَىْ شَبابِ اَهْلِ الْجَنَّةِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ اَیَّتُهَا الصِّدّیقَةُ الشَّهیدَةُ ، اَلسَّلامُ عَلَیْكِ اَیَّتُهَا الرَّضِیَّةُ الْمَرْضِیَّةُ ، اَلسـَّلامُ عـَلَیْكِ اَیَّتـُهَا الْفاضِلـَةُ الزَّكِیـَّةُ ، اَلسـَّلامُ عـَلَیْكِ اَیَّتـُهَا الْحَوْراءُ الاِْنْسِیَّة 

ایام عزای مادرم زهرا شد…

 عکس و تصویر فاطمیه آمد التماس دعا

سلام

 السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ

 

از گریه، عرش آسمان دریا شد

یک قطره چکید و مثل عاشورا شد

با شال عزا، مرد غریبی می‌گفت:

 ایام عزای مادرم زهرا شد…

 

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خلیل آباد فرا رسیدن ایام فاطمیه شهادت اُمّ ابیها، حضرت فاطمه زهرا (س)  را به محضر حضرت آقا امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله خامنه ای و تمامی شیعیان و دلسوختگان آن حضرت تسلیت عرض می نمایید.

گزارش تصویری از برگزاری جشن انقلاب با حضور فرماندار در فنی و حرفه ای خلیل آباد

گزارش تصویری از جشن انقلاب به مناسب سی و هشتمین بهار انقلاب با حضور دکتر شاکری فرماندار ، اعضای شورای اداری و مسئولین ادارات و کارآموزان در روز یک شنبه مورخ 95/11/17 در مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان خلیل آباد .

جهت مشاهده تصاویر روی تصویر و یا متن کلیک نمائید.برگزاری جشن انقلاب با حضور فرماندار در فنی و حرفه ای خلیل آبادجشن انقلاب به مناسب سی و هشتمین بهار انقلاب با حضور دکتر شاکری فرماندار ، اعضای شورای اداری و مسئولین ادارات و کارآموزان  در روز یکشنبه مورخ 95/11/17 در مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان خلیل آباد بر گزار گردید .

در ابتدا خبازی ریاست مرکز ضمن خیر مقدم و تبریک ایام الله دهه فجر گزارشی از عملکرد مرکز خلیل اباد به حضار ارائه نمود.
در ادامه مجتبی شاکری فرماندار شهرستان ضمن تبریک دهه فجر و ابراز خرسندی جهت حضور در جمع مهارت آموختگان به نقش و رسالت آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه ،  کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال در شهرستان اشاره کرد.

وی ضمن بازدید از کارگاه آموزش آشپزی و صنایع دستی در جمع بانوان، گفت: ایجاد اعتماد به نفس و خودباوری، اشتغال و مهارت آموزی زنان بخصوص زنان سرپرست خانوار از مهمترین و اصلی ترین اهداف برگزاری کارگاه های مهارت آموزی بانوان است.
فرماندار خلیل آباد ضمن تاکید بر لزوم توانمند سازی بانوان، افزود: ارتقاء توان علمی و مهارتی بانوان از طریق آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای در زمینه های خانه داری، صنایع دستی و آشپزی با توجه به نیاز آنان ضمن رفع نیازهای خود، نقش بسزایی در تربیت فرزندان و آموزش آنان برای ایفای نقش های اجتماعی در آینده دارد.

وی همچنین ضمن بیان اینکه این مراکز باید برای بروز رسانی روشهای نوین آموزشی، تدوین استانداردها، توسعه مهارتهای پیشرفته و افزایش بهره وری از اساتید مجرب و باسابقه استفاده نماید، گفت: بانوان و خانواده آنان می توانند یکی از مهارت های لازم را فراگرفته و با ایجاد شغل به اقتصاد خانواده کمک نمایند و یا برخی با کسب فناوری های جدید می توانند در پیشبرد اهداف اصلی خود در زمینه های فرهنگی، پژوهشی و تحصیل به رشد و توسعه عالی دست یابند.

مجتبی شاکری همچنین با بازدید از دیگر کارگاه های مهارت آموزی این مرکز از جمله برق، کشاورزی و امور دامی در جمع مهارت آموزان گفت: یکی از موضوعاتی که حائز اهمیت است نیاز همگانی به آموزش است.

وی ضمن تاکید بر لزوم آموزش کشاورزان در استفاده صحیح از منابع آبی، اظهار کرد: با توجه به اینکه امروز یکی از مشکلات شهرستان کمبود و کاهش محسوس منابع آبی است کارشناسان این مرکز می توانند ضمن حضور در مزارع کشاورزی و باغات شهرستان با مهارت آموزی به کشاورزان استفاده بهینه و مطلوب از منابع آب و خاک را فرهنگ سازی و نهادینه نمایند.

فرماندار خلیل آباد همچنین ضمن تاکید بر لزوم ارتقاء کیفیت محصولات کشاورزی افزود: با توجه به توفیقات ارزشمند و اقدامات ارزنده دولت تدبیر و امید در جهت ارتباط سیاسی و اقتصادی با دیگر کشورها، کشاورزان شهرستان باید ضمن بالا بردن کیفیت محصولات باغی و تولید محصول ارگانیک و سالم با بسته بندی شکیل و مناسب در جهت صادرات و معرفی محصولات این شهرستان به سایر کشورها گام بردارند.

در پایان مراسم و بازدید فرماندار خلیل آباد، از ریاست و کارکنان مرکز آموزش  فنی و حرفه ای شهرستان خلیل آباد تقدیر و تشکر نمود ...

@khtvto_khalilabad

جشن میلاد حضرت زینب کبری (س) برگزار شد

                                     

همزمان با 5 جمادی الاول فرخنده سالروز میلاد سراسر خیر و برکت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و روز پرستار، مرکز اموزش فنی وحرفه ای با همکاری کاراموزان طراحی دوخت روستای مزده از اقدام به برگزاری مراسم جشنی با حضور اهالی روستا در زینبیه نمود که مورد استقبال مردم قرار گرفت 
در این مراسم که با جشن های دهه فجر و سی و هشتمین سالگر پیروزی انقلاب اسلامی همراه بود، ضمن آذین بندی و چراغانی ، به برپایی برنامه های شاد، مولودی خوانی و تهیه و توزیع شیرینی و شربت پرداختند

   
 

تبریک