تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش فنی وحرفه ای خلیل آباد

برگزار کارگاه اموزشی اسیب شناسی مواد مخدر در بزنجرد


با توجه به پیگیری و درخواستهای مکرر خانواده های کاراموزان روستای بزنجرد ، مبنی بر برگزاری کارگاه آموزشی ویژه خانواده ها ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای خلیل آباد با هدف آشنایی خانواده ها و با توجه به ضرورت پیشگیری از گسترش مواد مخدر و ارائه آموزشهای مهارتی ، ضمن هماهنگی و دعوت از جناب سروان یوسفی مسئول مبارزه با مواد مخدر شهرستان خلیل اباد ، در روز سه شنبه مورخ 26/2/96  از ساعت 17 عصر تا اذان مغرب اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان “آسیب شناسی و پیشگیری از اعتیاد و شیوه های برخورد با معتادین”، در محل حسینیه حسینی  روستا بزنجرد نمود .

برگزاری دوره سرویس و نگهداری خودرو


پیرو تفاهم صورت گرفته توسط مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان خلیل آباد با كمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان، یک دوره آموزش "سرویس و نگهداری خودرو" توسط مربی مرکز آقای قربان زاده ، جهت مددجویان تحت پوشش این نهاد  از تاریخ 96/2/25 به مدت 24 ساعت آموزشی در مرکز اموزش فنی وحرفه ای برگزار گردید .

دیدار با خانواده شهید خبازی


کارکنان و مربیان مراکز آموزش فنی وحرفه ای خلیل آباد و کاشمر با خانواده شهید خبازی دیدار نمودند.

همزمان با سی و سومین سالگرد شهادت حبیب اله خبازی و گرامیداشت روز شهداء ، کارکنان و مربیان مراکز خلیل آباد و کاشمر ، با حضور در منزل شهید با همسر و فرزند شهید دیدار نمودند. 

در این دیدار حجت الاسلام امیری با تقدیر از شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت : ما قدردان شهدای جنگ تحمیلی و ایثارگری و فداكاری خانواده آنان هستیم چرا كه امنیتی كه هم اكنون شاهد آن هستیم  مرهون از خودگذشتگی  شهدا و خانواده آنان است .

در ادامه این دیدارهمسر شهید ضمن  تشكر از این دیدار ، آرزوی پیشرفت و سربلندی برای همه فرزندان ایران زمین را از خدای متعال خواستار شد.

پس از این دیدار همکاران به همراه همسر و مهندس خبازی ریاست مرکز (فرزند شهید) با حضور بر تربت پاک شهید در آرامگاه مدرس با عطر افشانی و غبار روبی با آرمانهای امام راحل و شهداء تجدید میثاق نمودند.

لازم به یادآوری هست ، شهید حبیب اله خبازی در تاریخ 63/12/21 در عملیات بدر جبههٔ جنوبی ( هور الهویزه( به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
روحش شاد و راهش پر رهرو باد

برگزاری کارگاه آموزشی آسیب شناسی اجتماعی مواد مخدر در روستای بزنجرد


برگزاری کارگاه آموزشی آسیب شناسی اجتماعی مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد ، در روز شنبه مورخ  96/2/16 توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای خلیل آباد، ویژه 35 نفر از کارآموزان روستای بزنجرد،

اطلاعیه : اجرای طرح استاد شاگردی

اطلاعیه:

اجرا طرح " مهارت آموزی در محیط واقعی " (استاد شاگردی) ، توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای خلیل آباد در رشته های مختلف فنی و خدماتی

با ارائه مدرک فنی و حرفه ای.

از بازاریان و مشاغل آزاد که دارای پروانه کسب و مجوزات قانونی هستند ثبت نام بعمل می آید..

جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره های

57725600 -57725601

تماس حاصل نمایید