تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش فنی وحرفه ای خلیل آباد

اطلاعیه : لوازم مورد نیاز ازمون دوزنده پیراهن مردانه

اطلاعیه :

          •┈┈••✾•

یام معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی


پیام معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

khalilabadtvto@

برگزاری دوره توجیهی " دامپروری " ویژه مددجویان کمیته امداد شهرستان

پیرو هماهنگی انجام شده با کمیته امداد  ، دوره آموزش  " دامپروری " به مدت 4 ساعت ویژه 40 نفر از مددجویان ، در روز چهارشنبه مورخ 96/5/25 در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خلیل آباد برگزار گردید.

اهداء لوح تقدیر به سرکار خانم طاهرنژاد توسط نیروی انتظامی

کارگاه آموزشی آسیب شناسی اجتماعی اعتیاد و خانواده ویژه کاراموزان مرکز


کارگاه آموزشی آسیب شناسی اجتماعی اعتیاد و خانواده  ، ویژه 60 نفر از کارآموزان مرکز ، در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای خلیل آباد در روز چهارشنبه مورخ 96/5/18 برگزارگردید.

سروان یوسفی ، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ، ضمن معرفی انواع مواد مخدر و مضرات آنها برای افراد و خانواده ها ، یکی از علل گرایش افراد به سمت و سوی این بلای خانمانسوز را نداشتن مهارت در جهت کسب و کار عنوان نمود .

وی افزود با وجود مراکز آموزش فنی وحرفه ای که در همه مناطق حتی روستاهای دوردست در حال آموزش مهارت  به جوانان و ... هست باید این فرصت بدست امده  را غنیمت شمرده و در جهت افزایش مهارت آموزی در رشته های مختلف اقدام نمود .

در پایان از زحمات سرکار خانم صدیقه طاهر نژاد در جهت مشارکت در برگزاری کلاسهای پیشگیری از اعتیاد در مناطق مختلف با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر بعمل آمد.

khalilabadtvto@

برگزاری جشن میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع)

جشن میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع)  در روز چهارشنبه مورخ 96/5/11  توسط مرکز آموزش فنی وحرفه ای خلیل آباد با همکاری کارآموزان روستای ابراهیم آباد  برگزار گردید...

مصاحبه خبازی با اصحاب رسانه به مناسبت 6 مردادروز کارآفرینی و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

ابوالفضل خبازی صبح امروز در نشست خبری که در  مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: 6 مرداد به عنوان روز کارآفرینی و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای نام‌گذاری شده است که در راستای رسالت فنی و حرفه‌ای در دو بخش دولتی و خصوصی در حال انجام ماموریت هستیم.

وی افزود: یکی از وظایف مهم فنی و حرفه‌ای توانمندسازی و افزایش مهارت افراد جامعه و جویای کار است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خلیل‌آباد با بیان اینکه 17 کارگاه فعال در این شهرستان مشغول هستند، گفت: 54 نفر از طرح استادشاگردی در قالب 17 کارگاه فعال در خلیل آباد استفاده می‌کنند که این طرح در سال جاری با جدیت بیشتری دنبال دارد.

خبازی با اشاره به پوشش 16 حرفه آموزشی در فنی و حرفه‌ای خلیل آباد، بیان کرد: بیش از 16 حرفه آموزشی در رشته‌های مختلف برق، کشاورزی، دوخت و علوم دام در کارگاه‌های آموزشی ثابت فنی و حرفه‌ای خلیل آباد آموزش داده می‌شود.

وی با اشاره به  برگزاری ۱۳ دوره آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در خلیل آباد، اضافه کرد: ۵۶۰ نفر در دوره‌های آموزشی آسیب‌شناسی مواد مخدر و راه‌های پیشگیری از آن در فضای سایبری، مهارت‌های زندگی و آسیب‌شناسی شبکه‌های مجازی شرکت کرده‌اند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خلیل‌آباد، آموزش و روستائیان را یکی دیگر از رسالت‌های مهم این اداره برشمرد و متذکر شد: در راستای توانمندسازی روستائیان بیش از 490 نفر در دوره‌های آموزشی در ۸ روستا شرکت کرده‌اند.


@khtvto_khalilabad

یام جناب آقای دكتر علی ربیعی، وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی


پیام جناب آقای دكتر علی ربیعی، وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی
به مناسبت 6 مرداد؛ روز ملی ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و كارآفرینی

میلاد حضرت معصومه مبارکباد

میلاد حضرت معصومه و روز دختر مبارکباد

قابل توجه متقاضیان محترم دامپروری :

قابل توجه متقاضیان محترم دامپروری :

شروع دوره پرورش گوسفند ، از روز سه شنبه مورخ 96/5/3  ساعت 30 :8 می باشد.

مدارک مورد نیاز:

1-فتو کپی شناسنامه

2-فتوکپی کارت ملی

3- عکس 1 عدد

4- هزینه ثبت نام و اموزش کلاس

روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خلیل آباد